Budapesti Asztalitenisz Szövetség
 
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
Responsive image
 
*** BPATSZ. Eseménynaptár *** Nincs közlegő esemény

Üdvözlünk a Budapesti Asztalitenisz Szövetség oldalán!

E-mail címünk: -Email-
Csapatbajnoksággal kapcsolatos ügyintézés: -Email-

Eredmények

 2020. jan. 14.

2020. évi Utánpótlás Budapest Bajnokság I. o. országos ranglistaverseny

 Nincs
1. A verseny rendezője:
A Budapesti Asztalitenisz Szövetség
2. A verseny támogatói: Budapest Főváros Önkormányzata és a MOATSZ
3. A versenybíróság:
Főbíró: Szabó II László (leány)
Bódis Attila (fiú)

Főbíró h.: Katona Csaba (leány) 01.24.-én és 01.26.-án
Retek Levente (leány) 01.25.-én (szombaton)
Karikás Gábor (fiú)
Titkár: Sári László
4. A verseny helye és ideje:
2020. január 24-26.
Leány: Ormai László Asztalitenisz Csarnok, Budapest, II. Marczibányi tér 13.
Fiú: BVSC-Zugló Sporttelep, Budapest, XIV. Szőnyi út 2.


Versenykiírás letöltése



EREDMÉNYEK
Bp_Up_serd_L.pdf Bp_Up_ifi_L.pdf Bp_Up_U13_L.pdf Bp_Up_U12_L.pdf
Bp_Up_U11_L.pdf UpBp2020_SF.pdf UpBp2020_U13F.pdf UpBp2020_IF.pdf
UpBp2020_U12F.pdf UpBp2020_U11F.pdf
 2019. aug. 21.

Végleges CSB sorsolási anyagok 2019-2020

 Nincs

A véglegesített sorsolási anyag a csapatbajnokság menüpont alatt megtekinthető.
Érdemi változások a tervezethez:
Az ESMTK valamennyi csapatának játékhelye korrigálva lett (IB, IC, II/1, II/3).
Az I/A és I/C osztályban a Pestújhely csapatainak játéknapja változott.
A II/2 osztályban a BEAC II. és a MAFC IV.-EMKÁBÉ csapatainál rajtszám csere történt
A BEAC II. és a Hidegkúti SC-Klebelsberg II. csapatok kezdési időpontja módosult

Fentieken túl a címjegyzéken találhatóak apróbb pontosítások (erősorrend, ügyintéző).

BPATSZ CSB Versenybíróság

 2019. jún. 23.

2018/2019. bajnoki év I/C osztályú osztályozó mérkőzések

 Nincs
1. forduló Budai XI SE X. - Pestújhelyi SC IV. 2:9 (05.24.)
Törekvés SE - Pénzügyőr SE VI. 5:9 (05.16.)
Pénzügyőr SE VI. - Törekvés SE 6:3 (05.22.)

3. helyért Törekvés SE - Budai XI SE X. 9:3 (06.04.)
Budai XI SE X. - Törekvés SE 3:4 (06.11.)

1. helyért Pénzügyőr SE VI. - Pestújhelyi SC IV. 4:9 (05.31.)

Az osztályozó végeredménye:
1. Pestújhelyi SC IV. (feljutott az I/C osztályba)
2. Pénzügyőr SE VI.
3. Törekvés SE 4. Budai XI SE X.

A nevezéseket követően esetlegesen kialakuló szabad helyek feltöltése az osztályozón kialakult sorrend szerint történik.
2018/2019. bajnoki év I/C osztályú osztályozó mérkőzések
A Pénzügyőr SE VI. feladta a visszavágó mérkőzést
A Budai XI SE X. feladta a visszavágó mérkőzést

Meccslapok:

Torekves_Penzugyor_VI.pdf

Penzugyor_VI_Torekves.pdf

Budai_XI.X_Pestujhely_IV.pdf

Torekves_Budai_XI_2019_06_04.pdf

Penzugyor_VI_Pestujhely_IV.pdf

Budai_XI._X_Torekves.pdf







 2018. aug. 07.

Az I/A osztályba jutásért kiírt helybetöltő az OTP sikerével zárult

 Nincs
A két csapat előzetes megállapodása alapján oda-visszavágó mérkőzéseken dőlt el az I/A osztály utolsó felszabadult helyének sorsa. Az előző évi bajnokság I/A osztályban 16. OTP SK I. és az I/B 4. helyezett Szufla SE II. összecsapásából az előbbi került ki győztesen. (Részleteket ld. a mellékelt mérkőzéslapokon.)

Ezzel kialakult a Csapatbajnokság 96 csapatos mezőnye. A szeptember 3-án induló bajnokság sorsolásának tervezetét hamarosan közzétesszük.